ענק הקרטונים

קרטונים למעבר דירה מהיום להיום

קרטונים למעבר דירה מהיום להיוםקרטונים למעבר דירה מהיום להיום

קיבלתם הודעה ברגע האחרון שהדירה שרכשתם מוכנה לאכלוס, וכעת אתם יכולים לסיים עם תשלומי השכירות ולעבור לגור בבית חדש שהוא רק שלכם. כיוון שהמטרה העיקרית שלכם היא לסיים עם תשלומי השכירות החודשיים כמה שיותר מהר, ביררתם עם בעל הבית מתי תוכלו לצאת מהדירה בטרם סיום החוזה בינכם. לשמחתכם הוא הבין את המצב ואמר שתוכלו לעבור אפילו כבר היום מבחינתו, כיוון שיש דיירים שיכולים להיכנס במקומכם מהרגע להרגע.

על מנת לבצע את מעבר הדירה בצורה מהירה מהיום להיום, עליכם למצוא חומרי אריזה מספיקים שהם תוכלו לארוז את כל תכולת הבית שלכם. כדי להבין כיצד ניתן להשיג קרטונים למעבר דירה מהיום להיום, אילו וכמה קרטונים עליכם להשיג וכמה זה יעלה לכם – ריכזנו בהמשך את כל המידע שכדאי לכם לדעת.

מאיפה משיגים קרטונים למעבר דירה מהיום להיום?

מעבר הדירה צריך להתרחש מהיום להיום? כדאי שתשיגו כמה שיותר מהר קרטונים ומוצרי אריזה איכותיים ישקלו על מעבר הדירה. אפשרות אחת היא להשיג קרטונים משומשים מבני משפחה, חברים, מקום העבודה או אפילו חיפוש בקרטוניות הפזורות ברחבי העיר. אפשרות נוספת ומעט יותר נוחה היא פשוט להזמין קרטונים חדשים, אותם ניתן לרכוש דרך חברה המספקת קרטונים למעבר דירה מהיום להיום

למה לא כדאי לכם לארוז דברים בשקיות?

תוהים מדוע עליכם לארוז את תכולת הדירה בקרטונים ולא בשקיות גדולות שיש לכם בשפע? נסו לארוז כמה פריטים בתוך שקית ולהבין באופן מידי מה החסרונות של שיטה זו, למרות שהיא אופציה זמינה ומהירה כשצריכים להשיג מוצרי אריזה בדרך מהירה מהיום להיום.

אריזת דברים בשקיות מגבילה את הנוחות בתהליך האריזה, וכמובן מונעת מכם להניח את הדברים בשקית בצורה מסודרת ונכונה. בנוסף לכך, אריזה של פריטים בשקיות אינה מגינה עליהם מפני שבירה, כיוון ששקית היא דקה ועדינה ולא מספקת את שכבת ההגנה הרצויה.

קרטונים למעבר דירה – למה עדיף חדשים על פני משומשים?

אם הצלחתם להשיג קרטונים משומשים למעבר הדירה שלכם, כמובן שאלו עדיפים על פני שקיות אך כדאי שתדעו על החסרונות בשימוש עם קרטונים יד שנייה. מכיוון שקרטון הינו משטח עשוי כמה שכבות של נייר, הוא חשוף יותר לנזקים ופגיעה בעמידות שלו, במיוחד אם הקרטון היה חשוף ללחות או מים כיוון שאלו מחלישים את החוזק שלו.

כתוצאה מכך אריזה של פריטים שונים בקרטונים משומשים יכולה להתגלות כבעייתית, כאשר הקרטון אינו יהיה מסוגל לשאת במשקל החפצים עד כדי קריעה ופגיעה בתכולה. לכן כאשר משתמשים בקרטונים חדשים למעבר דירה ניתן להיות בטוחים כי מדובר על קרטונים חזקים, עמידים ואיכותיים שלא יקרעו גם כאשר תעמיסו עליהם פריטים רבים.

אילו סוגי קרטונים מתאימים למעבר דירה?

כדי שתוכלו להעמיס כמה שיותר חפצים גדולים וכבדים בקרטונים שרכשתם, רצוי לדעת איזה סוגי קרטונים עליכם לקנות כדי להגן על החפצים החשובים שלכם. הסוג הנפוץ והמתאים ביותר הוא קרטון גלי בצבע חום חלק, העשוי שכבות נייר עם שכבה גלית ביניהן.

קרטון חד גלי הינו קרטון פשוט ודק המסוגל לשאת עד 15 ק"ג, ואילו קרטון דו גלי הינו קרטון עבה יותר בעל 2 שכבות גליות ולכן מסוגל לשאת עד 35 ק"ג. אלו הם סוגי הקרטונים המומלצים ביותר למעבר דירה, כיוון שהם מאפשרים לארוז בהם כמות רבה של פריטים בצורה נוחה ומאורגנת. 

איך תדעו כמה קרטונים למעבר דירה תצטרכו?

לפני קניית קרטונים למעבר דירה מהיום להיום, כדאי שתדעו כמה קרטונים עליכם להזמין מבלי שתמצאו עצמכם עם קרטונים מיותר, או מצד שני עם המון פריטים לא ארוזים וללא קרטונים מיותרים. באופן כללי כדאי לזכור כי כל חדר זקוק ל-15 קרטונים בממוצע כדי לארוז את כל תכולתו, ולכן יש לחשב את כמות החדרים וכך את כמות הקרטונים הנחוצים לכם.

היכן ניתן למצוא קרטונים במחירים אטרקטיביים?

נסו למצוא קרטונים למעבר דירה במחירים אטרקטיביים דרך חברת ההובלות איתה סגרתם את ההובלה, כיוון שאם כבר סגרתם שירותי הובלה דרך מובילים מקצועיים – הם לרוב יעדיפו להעניק ללקוחות שלהם מחירים טובים ונוחים יותר עבור קרטונים ומוצרי אריזה נלווים כמו סלוטייפ, חבילות נייר לריפוד חפצים שבירות, מדבקות סימון ועוד.

Exit mobile version