קרטונים גדולים למעבר דירה

תוכן עניינים

השיטה הטובה ביותר שתסייע לכם לעבור דירה בקלות וביעילות היא באמצעות שימוש עם קרטונים גדולים למעבר דירה. כל אחד שעבר דירה לפחות פעם אחת בחייו יודע שמדובר בתהליך לא פשוט ואף מעייף, אך באמצעות אריזה יעילה של תכולת הבית ניתן לייעל גם את תהליך פריקת הדברים בדירה החדשה אליה עוברים.

השימוש בקרטונים גדולים למעבר דירה יכול לחסוך הרבה התעסקות, וכמובן גם להשיג דרך קלה יותר לארוז את כל החפצים האישיים במקום מוגן ובטוח. ריכזנו במאמר הנוכחי את כל המידע שצריך לדעת על שימוש בקרטונים למעבר דירה, אילו סוגי קרטונים ייעודיים עבור מעבר הדירה, מה היתרונות בשימוש עם קרטונים והיכן בכלל ניתן להשיג קרטונים כאלו.

אילו קרטונים מומלצים עבור מעבר דירה?קרטונים גדולים למעבר דירה

כדאי לזכור כי הקרטונים הייעודיים עבור מעבר דירה הם הקרטונים מסוג גלי, להם יש דפנות דקות יחסית אך שכבה גלית ועמידה המפרידה ביניהן. למרות שהמשקל של הקרטונים הללו מרגיש קל, מדובר על קרטונים חזקים ועמידים המסוגלים לשאת עד 15 ק"ג. הודות לכך ניתן לארוז בהם מגוון רחב של פריטים לפני מעבר הדירה כמו ספרים, בגדים, מוצרי קוסמטיקה, אקססוריז ועוד.

ניתן למצוא סוגים וגדלים שונים של קרטונים למעבר דירה, ביניהם גם קרטונים למעבר דירה בהם ניתן לאחסן פריטים רבים במרוכז.

מתי כדאי להשיג קרטונים גדולים למעבר דירה?

למרות שהגודל של קרטון גדול נע בין 40-60 ס"מ, כדאי לזכור כי קרטונים גדולים לא יהיו הקרטונים היחידים שימשו אתכם למעבר הדירה. למעשה, רוב הסיכויים כי תצטרכו רק כמה קרטונים גדולים בודדים בהם תוכלו לארוז בצורה מרוכזת פריטים גדולים כמו מגבות, כריות, שמיכות או כמות גדולה יחסית של בגדים במקום לחלק אותם לכמה קרטונים נפרדים.

במידה והתכנון הוא לארוז בקרטון אחד גדול כמות גדולה יחסית של פריטים כמו סירים, צלחות, כלי מטבח ופריטים אחרים שהמשקל הכולל שלהם הוא גדול יחסית, מומלץ להשיג קרטון גדול למעבר דירה מסוג דו-גלי. קרטון כזה הוא בעל דפנות עבות יותר מקרטון סטנדרטי ולכן ניתן לארוז בו ללא חשש כמות גדולה של פריטים, גם כאלו עדינים ושבירים כמו כוסות. כדי למנוע שבירה של פריטים בתוך הקרטון, חשוב לעטוף אותם בניירות עבים ולהקפיד למלא את הקרטון עד סופו ללא השארת חללים.

לקנות או להשתמש במשומשים?

ההוצאות על מעבר דירה יכולות להיות רבות, ולכן לעיתים אנשים שוקלים להשתמש בקרטונים משומשים לצורך מעבר דירה, כך שיוכלו לחסוך מעט בהוצאות הגדולות של התהליך. למרות החיסכון היחסי, שימוש בקרטונים משומשים למעבר דירה אינם מומלצים כלל. הסיבה לכך היא איכות הקרטונים המשומשים, כיוון שהשתמשו בהם בעבר לאחסון ואריזת דברים ולכן קיימת סבירות גבוהה שהם יהיו פחות עמידים ויעילים.

לעומת זאת, כשרוכשים קרטונים או קטנים למעבר דירה מקבלים קרטונים חדשים, חזקים, ועמידים שיוכלו לשאת בקלות וללא חשש פריטים רבים על פי הצורך. בנוסף לכך, ניתן להשיג באופן מהיר ונוח יותר כמות מספיקה של קרטונים למעבר דירה מבלי לבזבז זמן ומאמצים על חיפושים של קרטונים יד שנייה.

למה לארוז את תכולת הבית בקרטונים ולא בשקיות גדולות?

עבור אלו שחושבים על דרך נוספת לחסוך בעלויות על רכישת קרטונים למעבר דירה, ופשוט לארוז את הדברים בשקיות גדולות וחזקות – כדאי לדעת כי פעולה זו היא איננה מומלצת כלל, במיוחד כשמדובר על פריטים חשובים ויקרי ערך כמו כלי מטבח, מוצרי אלקטרוניקה, כלים שבירים וחפצים אחרים. שקיות כאלו יכולות להיקרע במהירות, וגם אחסון של פריטים בהם לא יכול להיות מאורגן ומסודר כמו שרוצים.

יחד עם זאת, אריזה של פריטים גדולים, לא שבירים ולא כבדים כמו שמיכות, כריות, וכו' תוכל להיעשות באמצעות שקיות גדולות אך השימוש בהם יהיה בנוסף לאריזת תכולת הבית עם קרטונים למעבר דירה.

היכן ניתן להשיג קרטונים למעבר דירה?

ניתן להשיג קרטונים לדירה דרך חברות שונות, כמו לדוגמה חברות המייצרות ומשווקות מוצרי אריזה לעסקים, תעשיות וגם אנשים פרטיים שרוצים לעבור דירה. בנוסף, ניתן לרכוש מהמובילים איתם סגרתם את מעבר הדירה כמות נחוצה של קרטונים חדשים, קטנים או גדולים ולעיתים ליהנות מעלות אטרקטיבית יותר לעומת רכישת קרטונים ממקום אחר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
עוברים דירה? זה הזמן להתקין דלקן

מתכננים לעבור דירה בקרוב? מעבר דירה יכול להיות חוויה קדחתנית ויקרה, אבל האם ידעת שהתקנת דלקן במכונית שלך יכולה לעזור לך לחסוך כסף ולהפוך את המעבר שלך לידידותי יותר לסביבה? הנה כמה סיבות לכך:

תופעה מגונה: שוכרים שלא מתפנים

רבים מאזרחי מדינת ישראל מתגוררים בדירות שכורות. בטרם כניסתם לדירה, הם חותמים עם המשכיר על חוזה שכירות, בו נקבעים, בין היתר, משך מגוריהם בדירה, גובה

קרטונים גדולים למעבר דירה כמה עולה
קרטונים למעבר דירה
קרטונים גדולים למעבר דירה כמה עולה

קרטונים גדולים למעבר דירה כמה עולה כל משפחה שמחליטה לעבור דירה, אם לדירה שכורה או דירה חדשה שרכשו, זקוקה לקרטונים בגדלים שונים כדי לארוז בצורה

פתרונות אריזה חכמים למעבר דירה
ערכות למעבר דירה
פתרונות אריזה חכמים למעבר דירה

פתרונות אריזה חכמים למעבר דירה משפחות שמחליטות לעבור דירה מוכרחות להיעזר בציוד אריזה איכותי שיסייע להם במעבר, כיוון שהציוד הזה יגן וישמור על כל החפצים

צרו קשר ותרוויחו מעבר דירה בציק' צאק'!
משה
גבעתיים
קרא עוד
"היה לי בעיה רצינית של המון ציוד שלא נכנס לקופסאות רגילות. בזכותכם, מעבר הדירה שלי עבר כמו שהבטחתם - ציק'-צאק'!"
נועה
רמת השרון
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחברה ומרגע השיחה הראשונית, הרגשתי את היחס וההתייחסות השונה שלכם משאר הספקים. תוך 24 שעות הבאתם לי מלאי מטורףף של ארגזים וציוד העברה."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"כמה טלפוניפ לא עשיתי עד שהגעתי אליכם. חיפשתי קרטונים למעבר דירה מבלי להתחשבן איתי על כמות. הסתדרנו במחיר והייתם ממש אדיבים."
שי
חולון
קרא עוד
תמיד שאני עובר מדירה לדירה, יש לי את הטלפון שלכם שמור אצלי בטלפון. תמיד מקבל את השירות שאני מצפה לו ואפילו מקבל הנחות."
הקודם
הבא
עוברים דירה? זה הזמן להתקין דלקן

מתכננים לעבור דירה בקרוב? מעבר דירה יכול להיות חוויה קדחתנית ויקרה, אבל האם ידעת שהתקנת דלקן במכונית שלך יכולה לעזור לך לחסוך כסף ולהפוך את המעבר שלך לידידותי יותר לסביבה? הנה כמה סיבות לכך:

תופעה מגונה: שוכרים שלא מתפנים

רבים מאזרחי מדינת ישראל מתגוררים בדירות שכורות. בטרם כניסתם לדירה, הם חותמים עם המשכיר על חוזה שכירות, בו נקבעים, בין היתר, משך מגוריהם בדירה, גובה

קרטונים גדולים למעבר דירה
קרטונים גדולים למעבר דירה

השיטה הטובה ביותר שתסייע לכם לעבור דירה בקלות וביעילות היא באמצעות שימוש עם קרטונים גדולים למעבר דירה. כל אחד שעבר דירה לפחות פעם אחת בחייו