ענק הקרטונים

קופסאות קרטון למעבר דירה

קופסאות קרטון למעבר דירהקופסאות קרטון למעבר דירה

תקופת המעבר היא תקופה מורכבת, אנשים שעוברים דירה לעיתים מרגישים מתוסכלים, וחווים הרבה קשיים. החיפוש אחר קופסאות קרטון למעבר דירה יכול להיות מתיש מאוד ולעיתים להסתיים בלי תוצאות. בדיוק בשביל זה קמו חברות המספקות את כל מוצרי האריזה שכל אחד צריך במעבר דירה. בשורות הבאות נציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת על קופסאות קרטון למעבר דירה.

מה היא הדרך הנכונה לאריזה?

זו כנראה השאלה שרוב האנשים שעוברים דירה שואלים את עצמם, אלו כמה מהצעדים שיקלו עליכם

 

לא לא לארוז את הבית בקופסאות קרטון משומשות?

מחזור הוא דבר נהדר, אך לא במקרה הזה של מעבר דירה. שימוש בקרטונים הזרוקים ברחוב או בקרטוניות הוא אזור נפלא ליצירת חיים חדשים לחרקים כמו ג'וקים, פשפשים, תולעים ואפילו עכבישים, דבר שלא תרצו להעביר אתכם לבית החדש וכמובן שלא להתעסק בהדברה והניקוי בתקופה הזו. סיבה נוספת היא שאין לדעת מה היכולות של קופסאות הקרטון אותה תמצאו, והדבר עלול להוביל לשבירת חפצים או עיכוב ואריזה מחדש.

 

איפה ניתן לרכוש קופסאות קרטון למעבר דירה?

על מנת לרכוש קופסאות קרטון תוכלו לפנות למובילים שאתם שוכרים את השירותים שלהם, כיון שלרוב המובילים כיום יש שירות מכירה של קופסאות קרטון ומוצרי אריזה. בנוסף, המובילים מתורגלים ומנוסים בהעברת דירות ויודעים כמות ממוצעת של קופסאות קרטון בהם משתמשים אנשים לפי גודל הבית ומספר האנשים המתגוררים בו, זה יכול לחסוך לכם כסף על קנייה של קופסאות קרטון מיותרות.

סוגי קופסאות קרטון ומחירים

ישנם סוגים רבים של קופסאות קרטון למעבר דירה ולכל אחד מחיר שונה, סקר שוק קצר שעשינו הוביל לממצאים הבאים

קרטון חד גלי- קופסאות קרטון העשויה משתי שכבות שביניהם שכבת גל אחת. הסוג הזה מתאים לאריזת חפצים קלים. המחיר הממוצע שמצאנו נע בין שלושה לשמונה שקלים ליחידה.

קרטון דו גלי- קופסאות קרטון עבה יותר העשויה משתי שכבות של קרטון ובניהם שתי שכבות גלים. הקופסא הזו מתאימה לחפצים כבדים יותר. המחיר הממוצע שמצאנו נע בין ארבעה לתשעה שקלים ליחידה.

קרטונים קטנים לאריזה קרטונים קטנים יהיו זולים יותר מאלו הגדולים ובהם תוכלו לשים הרבה דברים קטנים שלא צריך להכניס לתוך קופסא גדולה. אלו מתאימים יותר לאריזת משרדים או דירות קטנות.

Exit mobile version