כספת

כספת לנשק

אם יש ברשותכם אקדח ברשיון כדאי שתאחסנו אותו בכספת מסיבה אחת ויחידה : כך תבטיחו שימוש נאות בנשק ותמנעו שימוש ע"י אנשים שאינם מורשים לכך. לכן כספת לנשק חייבת להיות איכותית ובטיחותית במיוחד ומומלץ לקבע אותה לקיר או לארון. בכל מקרה אנחנו ממליצים לרכוש כספות אך ורק מחברות מקצועיות שעומדות בדרישות השונות : הן של חברות הביטוח (ובראשן מגדל, הפניקס, הראל, ביטוח ישיר, מנורה מבטחים) והן של משטרת ישראל.

מכיוון שמדובר בדיני נפשות הלכה למעשה יש להשקיע בכך מחשבה, זמן והרבה אנרגיה. למעשה, בתחום של כספות לנשק יש סוגים רבים ומומלץ להתייעץ עם מקצוענים לפני קנייתן. למשל : יש כאלו שננעלות באמצעות מנגנונים מכניים ואילו אחרות ננעלות באמצעות מנגנונים אלקטרוניים. בנוסף, יש כיום כספת לנשק שמאפשרת שמירה גם על מדיה מגנטית רגישה ולכן הבחירה קשה : היא צריכה להיות בהתאם לצרכים שלכם ולדרישות ספציפיות כמו תקציב, מקום וכו'.

אולי תתפלאו, אבל המחיר של כספת לנשק מתאים לכל כיס ומבטיח שתהיו מוגנים בכל תקציב. למעשה, בינכם לבין הבטחון המושלם מפרידה רק שיחת טלפון אחת אז למה אתם מחכים? צלצלו למספר הטלפון 072-3380332 וצרו קשר עם חברת בריח סדן שמתמחים במיגון משנת 1922. כן, זו לא טעות כי לחברה הזו יש נסיון וידע מקצועי של יותר מ-80 שנה. או במילים אחרות – הם חשבו על ביטחון  עוד הרבה לפני קום המדינה.

זו בדיוק הסיבה לכך שהחברה מסוגלת לתת מענה ופתרון לכל צורך וכל דרישה, למשל הדרישות המחמירות של חברות הביטוח ומשטרת ישראל, דרישות של תקני בטיחות מטעם גופים ממשלתיים וחברות ממשלתיות ועוד. לצורך כך החברה משתמשת בציוד מתקדם, בטכנולוגיה חדישה וכמובן בחומרים האיכותיים ביותר. לא פלא שהחברה נחשבת לותיקה בישראל ולמובילה בתחומה ואף קיבלה תקן  ISO 9001.

וזה לא הכל – כל מוצרי החברה מיוצרים בישראל כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים ולישון בשקט. ורק לידיעה : במהלך 80 שנות פעילותה החברה צברה רשימה מכובדת של לקוחות מרוצים וביניהם, משרד הביטחון, התעשייה האוירית, רשות שדות התעופה, שירות בתי הסוהר, משרד ראש הממשלה, רפא"ל, הועדה לאנרגיה אטומית, רכבת ישראל ואפילו האו"ם ואלו רק הגופים הבטחוניים. ואתם יכולים להיות רגועים – מוצרי החברה נמסרים ללקוחות רק לאחר בקרת איכות קפדנית

וזו רק ההתחלה כי לרשות הלקוחות עומד מערך שירות כלל ארצי בעל אמינות, דיסקרטיות ומקצועיות יוצאי דופן וכמובן שירותי הכוונה וייעוץ בכל סוגיות המיגון. כי 80 שנה לא הולכות ברגל. בואו להצטרף להצלחה ולרכוש מוצר ישראלי כחול לבן שכל כולו גאווה ובטחון ישראלי. אנחנו בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים אז למה אתם מחכים? בואו ליהנות ממוצרים שנחשבים לטובים ולמתקדמים בעולם ולהגן על היקר לכם מכל.