כל מה שצריך לדעת על קידום אתרים

אם יש לכם עסק כלשהוא אתם כבר מבינים מן הסתם שאתם חייבים שיהיה לכם גם אתר אינטרנט. אתר אינטרנט הוא הפנים של העסק והוא האמצעי השיווקי הטוב ביותר בעולם המתקדם של היום. היום כל בעל  עסק חייב שיהיה לו אתר אינטרנט ומי שאין לו אתר לא רק שמפסיד לקוחות פוטנציאליים אלא גם שולח את הלקוחות שמחפשים אותו ברשת הישר לזרועותיהם של המתחרים שלו.

אם בניתם אתר אינטרנט בכל פלטפורמה שהיא זה מצוין, אך עדיין אין סיבה שיגיעו אליכם דרך מנוע החיפוש של גוגל. בשביל זה אתם צריכים קידום אתרים מקצועי, כזה שיעלה אתכם במעלה תוצאות החיפוש בביטויים שונים.

מהו קידום אתרים?

המונח קידום אתרים הוא מילה נרדפת למונח קידום בגוגל. גוגל כידוע הוא מנוע החיפוש הגדול והפופולארי ביותר בעולם ואתם חייבים להופיע בו כשמחפשים אחר שירות או מוצר שאתם מוכרים. קידום אתרים בגוגל זה אומר עבודה בתוך האתר ומחוצה לו, כל מה שיגרום למנוע החיפוש להבין שאתם זה מה שהגולש מחפש ושאתם מספקים את המענה הרלוונטי לצרכים שלו. לגוגל יש פרמטרים שונים אותם הוא לוקח בחשבון בשניות הבודדות בין ההקלדה של השאילתא למנוע החיפוש ובין רגע ההצגה של תוצאות החיפוש, פרמטרים שיש לכם אפשרות להשפיע עליהם ובגדול. הנה קצת מידע על קידום אתרים בתוך האתר ומחוצה לו.

עבודה בתוך האתר

קידום אתרים מתחיל עם אופטימיזציה של האתר, של התוכן שבו ושל האלמנטים השונים שהוא כולל. אופטימיזציה זה אומר הבאת האתר למצב הטוב ביותר שיאפשר למנוע החיפוש לסרוק אותו ולהבין שהעמוד הספציפי הוא הדבר שיהיה הנכון ביותר להציג לגולש בהתאם למה שהוא מחפש. זה אומר שצריך לסדר את ההיררכיה באתר לעמודים חשובים יותר או פחות, זה אומר שצריך לתת כותרות מתאימות, זה אומר שצריך להטמיע ביטויי מפתח רלוונטיים בעמודי האתר השונים, לספק תוכן איכותי לגולש, ליצור קישורים פנימיים ועוד פעולות שונים שהופכות את האתר לידידותי הן לגולש והן לגוגל.

עבודה מחוץ לאתר

קידום אתרים כולל גם עבודה מחוץ לאתר אך עבודה שקשורה בקשר ישיר לאתר עצמו. כשעושים קידום בגוגל צריך ליצור קישורים לתוך האתר, קישורים ש"ישכנעו" את מנוע החיפוש שהאתר רלוונטי ושיש עליו המלצות. אם נקביל את זה לעולם הפיזי, כשאנו מחפשים מוצר כלשהיא ושואלים אנשים הם בדרך כלל ימליצו לנו על חנות כזו או אחרת, וכמה המלצות על חנות ספציפית יגרמו לנו להבין שכנראה היא מה שאנו מחפשים. כך גם באינטרנט, כשיש קישורים איכותיים מאתרים רלוונטיים לאתר המקודם, גוגל רואה את זה כהמלצה ומקדם את האתר.

קידום אתרים כולל לא מעט עבודה ומה שחשוב להבין הוא שזו עבודה מתמשכת שצריך לעשות כל הזמן בכדי לגבור על המתחרים ובכדי למטב את האתר.

12 thoughts on “כל מה שצריך לדעת על קידום אתרים”

 1. שלום,
  במידה ואתם לקראת אירוע חגיגי,
  חתונה, חינה, בר/בת מצווה,
  או כל אירוע אחר,
  ואתם זקוקים לצלם אירועים מקצועי במחיר משתלם,
  פנו לחברת סנאפשוטס ותקבלו את השירות והמחיר הטוב ביותר בענף!
  כנסו ללינק למעלה…

 2. הדשא של השכן תמיד ירוק יותר… בעוד אחד סובל מעודף שיער ומעוניין להיפטר ממנו ולדלל אותו האחר סובל דווקא מנשירת והדלדלות בצמיחת השיער. השתלת שיער באה כמענה לבעיה זו. השתלת שיער היא הדרך היעילה ביותר כיום המוכחת לטיפול בהתקרחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.